TPL_BEEZ5_NAV_VIEW_SEARCH

Pagrindinės naujienos

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai pasirinktose Vilniaus vietose ir pasirinktame Vilniaus aps. rajone šį savaitgalį tikrins ar vairuotojai blaivūs, ar nevairuoja apsvaigę nuo...
Pasieniečių organizuotų pratybų metu Kenos stotyje imituota iš sustojusio tranzitinio traukinio pasišalinusių asmenų paieška bei išlaipinti Lietuvos pareigūnų nurodymų nevykdę karinės komandos nariai.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdybos (toliau – Migracijos valdyba) specialistai, siekdami įspėti nepilnamečius apie būtinybę laiku įsigyti asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą, lankėsi sostinės „Santaros“ vidurinėje mokykloje.
Balandžio 22 d. Vilniuje prasidėjo Vidaus reikalų ministerijos (VRM) rengiama tarptautinė konferencija, kurios metu Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos (ES) teisėsaugos institucijų atstovams pristatoma pažangi baudžiamojo proceso informacinė sistema (IBPIS)...

Komisariatų naujienos

Atšilus orams į gatves išvažiuoja vis daugiau jaunųjų dviratininkų. Dviratininkai po žiemos būna praradę vairavimo įgūdžius, budrumą ir atsargumą.
Balandžio 24 d., akcijos „Darom“ išvakarėse, Vilniaus apskrities policijos Vilniaus miesto ketvirtojo policijos komisariato pareigūnai, prisidėdami prie jau tradicija tapusios akcijos, vieningai su Vilniaus m. ketvirtojo PK viršininku Igoriu Vološinovu kibo į aplinkos tvarkymą.
Šalčininkų policijos komisariatas, plėtodamas glaudesnius bendradarbiavimo ryšius ir siekdamas didesnio savitarpio supratimo su rajono žiniasklaidos atstovais ir savivaldybės viešosios informacijos teikėjais visuomenei, nuolat ieško ir taiko įvairius būdus.
plakatas
kelyje2
Dingo vaikas? Skambink:
116000

Įvykių suvestinė

Pr A T K P Š S
25
26
27
28
29
30

Komisariato paieška


Apylinkės inspektorius